Aktualności

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego – relacja

20 czerwca 2023 r. zapisał się, jako dzień pełen radości i śmiechu, a wszystko za sprawą dziecirodzin świętujących tego dnia swój czas, swoje święto – Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

Na co dzień Rodziny Zastępcze dają spokój, miłość, opiekę oraz wsparcie dzieciom doświadczonym przez los. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku zorganizowało festyn w podziękowaniu rodzinom zastępczym za codzienny ich trud, za pełnienie tak wymagającej i wspaniałej roli.

Atrakcji było całe mnóstwo – co widać także w relacji fotograficznej z pleneru. Najważniejsze w tym wszystkim jednak było to, że dzieciom towarzyszył uśmiech, a rodzice i zaproszeni goście czynnie włączyli się w zabawę.

Podczas spotkania towarzyszyła nam piękna pogoda, w otoczeniu kolorowych balonów, muzyki na uczestników festynu czekały liczne atrakcje – wielkie, dmuchane zjeżdżalnie dla tych mniejszych i tych większych, zajęcia sportowe, zajęcia animacje, zabawy taneczne, bańki mydlane, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Każdy chętny mógł zrobić sobie kolorowy tatuaż, pomalować twarz, zrobić zabawne zdjęcie w fotobudce. Wspaniały czas umilił nam występ Oliwii Kłobuk, uczestniczki The Voice Kids, grupy animacyjnej Fanfara Events, a goście zostali zaproszeni do improwizacji i zabaw z przymrużeniem oka przez „Poławiaczy Pereł Improv Teatr”.

Nie zabrakło wspaniałego poczęstunku: kiełbaski z grilla, bigos, napoje, wata cukrowa, popcorn, ciasta i ciasteczka, słodycze… dla każdego coś dobrego. Dziękujemy, że byliście z nami, do zobaczenia za rok!!!

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW

FOTORELACJA